top of page
W.png

 עו"ד אירית ארז - 90% הצלחה בתיקי גירושין

אסטרטגיית גירושין מותאמת אישית לשמירה עליך ועל ילדיך

אירית ארז

עורכת דין ומגשרת

grayie.png

החלטת להתגרש? קיבלת תביעת גירושין, תביעות רכוש, משמורת או מזונות? אל תתמהמה. זה הזמן שלך לפעול, להגן על זכויותיך ולנקוט בצעדים שישמרו על האינטרסים שלך.

ידע הוא כוח! ככל שהינך מרגיש כי מתקיימים שינויים משמעותיים במערכת היחסים ובהתנהלות הכלכלית והאישית מצד בת הזוג - אל תמתין ופנה עכשיו לייעוץ משפטי על מנת לדעת מה נכון לעשות, ממהר להיזהר ועל מה לשים דגש.

תכנן קדימה את מהלכיך המשפטיים לטובת ולטובת ילדיך, והשג יתרון מהותי!

 

עו"ד ארז שמה דגש רב על זכויות הגבר בהליך גירושין תוך מתן סיוע משפטי בנושאי משמורת ילדים, מזונות, חלוקת זמני שהייה, חלוקת רכוש, צווי הגנה ועוד.

אם הינך מעוניין להתגרש או מצוי בהליכי גירושין - עו"ד ארז תגן עליך ועל זכויותיך תוך מתן יחס אישי עד להשגת התוצאות הרצויות עבורך ועבור ילדיך. יחד, נשמור עליך כאדם וכהורה שווה זכויות!

מלא פרטים ואצור קשר בהקדם - שיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות

כיצד מתבצע הליך הגירושין?

 

בתהליך העבודה שלה, מקפידה עו"ד אירית ארז לשמור על זכויות האב ולנסות ולמצוא ערוץ תקשורת מול הצד השני, שמטרתו היא חתירה לגירושין באמצעות משא ומתן עד להשגת הסכם גירושין הוגן לאב.

במקרים בהם אינו מתאפשר מו"מ עם הצד השני, מוגשת תביעה לבית המשפט לענייני משפחה או לבית הדין הרבני ובמקרים בהם נתקבלו תביעות מצד האישה - יוגשו כתבי הגנה, תוך בניית אסטרטגיה מדוייקת ומותאמת אישית לרצונות האב וצרכיו. 

 

בין אם אתה יוזם את הליך הגירושין ובין אם לאו - עורכת דין ארז תגן על זכויותיך והן כאדם והן כאב, כשאתה מצי במרכז, תוך הגדרת מטרות ברורות וחתירה לתוצאות הוגנות ונכונות עבורך.

למה לבחור בעורכת דין ארז?

יחס אישי והבנה רגשית

עו"ד ארז מלווה את הלקוח יד ביד לכל אורך הדרך, החל מייעוץ ראשוני באשר לספקות והתלבטויות ביחס לגירושין, תוך שהיא שמה דגש על הגעה להבנות באופן שיאפשר לכל אחד התחלה חדשה ובמינימום נזק לילדים

יודעת להילחם בשבילך

עו"ד ארז מאמינה בגישת גירושין בהסכמה, אך גם יודעת ברגע האמת ובהתאם לנסיבות לעמוד על זכויותיך ולהילחם עבורך כלביאה עד להשגת התוצאות הנכונות ומדויקות עבורך!

10 שנות ניסיון

לעורכת דין ארז מעל 10 שנות ניסיון בהליכי גירושין בהם הצלחות מרובות לטובת הלקוח בסיום תיקי גירושין תוך זמן קצר ובתוצאות מעולות, ובהגעה למאות הסכמי גירושין מוצלחים.

כלים ייחודים להבנת התהליך

עו"ד אירית ארז הינה גם  מטפלת MASTER  NLP גישה המקנה לה כלים להבנה רגשית ורגישות יוצאת דופן להליך הגירושין ולצרכיך, ואת היכולת הייחודית להגעה להבנות והסכמות באופן מהיר, יעיל וענייני.

פתרונות אסטרטגיה יצרתיים 

כמי שמכירה היטב את הטקטיקות של הצד השני, יודעת עו"ד ארז כיצד לבנות אסטרטגיה נכונה ולהיערך באופן יצירתי לכל תרחיש

לקוחות ממליצים 

דנה, קרית אונו

 עו"ד ארז הצליחה לשכנע את בעלי להגיע למפגש איתה ומהרגע שישבנו איתה פשוט הוקסמנו שנינו מהיכולת המופלאה שלה לתווך בינינו, להתגבר יחדיו על

המחלוקות שלנו עד אשר הצלחנו להגיע להסכם גירושין ששנינו נוכל  לחיות איתו

רוני, רמת גן

לאחר מאבקים בבית המשפט, עברנו להליך גישור עם עו"ד אירית ארז.  במפגשים, הצליחה עו"ד ארז להביא אותנו לנקודת האמצע, למדנו לתקשר זה עם זו  להגיע להסכמות עבורנו ועבור הילדים שלנו. אנו מודים לך על הסבלנות והאכפתיות, ההקשבה והמקצועיות הנדירה

מומלץ בחום

איתי, ת"א

הליך הגירושין שלי מול עו"ד ארז נתן לי שקט ורוגע. היא ליוותה אותי לאורך כל הדרך ביחס אישי ומופלא, עם סבלנות  נדירה והבנה אמיתית של הצרכים שלי כמו גם האינטרסים שלי בהליך המשפטי שנכפה עליי  - עד שהגענו לתוצאות הרצויות. ממליץ עליה מאוד

עו"ד אירית ארז

גם אני התגרשתי. ההליך שעברתי נתן לי כלים להבין את משמעויות הסכסוך ואת המקום בו מצויים אנשים בהליך גירושין, אשר זקוקים למישהו שיבין מה הם עוברים בפן האישי, יידע להיות שם עבורם בתהליך, ויהיה מודע להשלכות השינוי המשפחתי על חייהם ועל ילדיהם.


מעבר למקצועיות ובניית אסטרטגיה משפטית מותאמת וייחודית, אני קודם כל רואה בלקוחותיי בני אדם הזקוקים ליחס אישי ואכפתיות. זה הביא אותי מעבר ללימודי גישור בתחום המשפחה, ללמוד את שיטת ה-NLP ולשלבה בהליכי הגירושין, בדגש על גישור וגירושין בהסכמה, באופן אשר יביא את הצדדים לידי דיאלוג בריא ומכבד, תוך חתירה להסכמות באופן אשר ישקף את הצרכים והאינטרסים של כל אחד מהם וילדיהם, ויאפשר להם התחלה חדשה.


במשרדי הצלחות מרובות בסיום תיקי גירושין תוך זמן קצר עם למעלה מ-90% הצלחה – מרביתם בהליכי גישור. אם גם אתם החלטתם להתגרש , אם קיבלתם תביעות או אם אתם מצויים בהליך משפטי שאינו מתקדם לשביעות רצונכם, פנו אליי. ביחד נבנה אסטרטגיה נכונה וחכמה ונחתור להשגת מטרותיכם לצד שמירה על ההורות שלכם ובמינימום פגיעה בילדים, תוך שמירה על שיח מכבד ובריא.

?מהם יתרונות הגישור גירושין  לעומת ניהול הליכים  משפטיים

מלאו פרטים ואצור קשר בהקדם - שיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות!

לפגישת ייעוץ התקשרו למשרדנו בטלפון: 03-5022888 / 050-4730240

הבהרה משפטית: מטרת התכנים באתר הינה לספק אינפורמציה כללית בלבד ואין בהם כדי להוות ייעוץ משפטי מטעם עורך דין ו/או תחליף לו. השימוש ו/או ההסתמכות על התכנים באתר הינם באחריות המשתמש בלבד.

אירית ארז, משרד עורכי דין וגישור. 

bottom of page