top of page
W.png

 עו"ד אירית ארז - 90% הצלחה בתיקי גירושין

 גירושין בהסכמה

             

הדרך הנכונה ביותר להתגרש

grayie.png

אירית ארז

עורכת דין ומגשרת

משרד בוטיק המתמחה בכל היבטי דיני המשפחה ומטפל בסכסוכי גירושין תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים ומציאת פתרונות יצירתיים המותאמים לכל לקוח באופן ייחודי לצד הבנה רגשית ובניית אסטרטגיה משפטית נכונה.

 

המשרד שם דגש על גישת גירושין בהסכמה תחת ניהול הליך משפטי ומסייע להגיע לפתרונות והסכמות באמצעות דיאלוג בונה ודו שיח, לטובת ורווחת הצדדים וילדיהם. 

מלאו פרטים ואצור קשר בהקדם - שיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות

כיצד מתבצע הליך גישור הגירושין?

בהליך הגישור משתתפים שני בני הזוג ועו"ד אירית ארז, כמגשרת. בהליך עצמו מסייעת עו"ד ארז לזוג ליצור דיאולוג ושיח פתוח ביניהם, בתהליך משותף בו חותרים הם למציאת פתרון אשר יענה בצורה המיטבית על צרכיהם, הן האישיים והן המשפטיים. כל זאת, תוך הבאתם להסכם הוגן  שישקף את רצונם ויכלול הסכמה בדבר משמורת הילדים, דמי מזונות, חלוקת רכוש וכו'.

 

הליך גירושין בגישור מאפשר תקשורת ישירה, כבוד הדדי והקשבה נקייה, והוא כפוף לסודיות ודיסקרטיות. התהליך בשליטת הצדדים בהכוונת עו"ד ארז וכל החלטה המתקבלת במסגרתו הינה מתוך הבנה ובהסכמה.

ילדים מאושרים 

הליך גישור גירושין מאפשר להמשיך ולראות את טובת הילדים ולשים אותם בראש סדר העדיפות, למול הליך משפטי אשר מכורח המציאות מזיז את הילדים ל"צד"

שליטה בתוצאה

ההסכמות בין הצדדים מתקבלות תוך מתן התייחסות לצרכיהם של כ"א מהם לצד לקיחת אחריות  על חייהם 

חיסכון בזמן וכסף

תוך מספר מפגשים ניתן להגיע להסכמות תחת ניהול הליך משפטי ולהביא לחיסכון רב בזמן וכסף

תקשורת טובה יותר עם הגרוש/ה

במסגרת ההליך מתפתח ערוץ תקשורת מכבד בין הצדדים ליצירת גמישות הדדית וחתירה לפשרה שתביא לידי הסכם גירושין הוגן ונכון להם

לקוחות ממליצים 

דנה, קרית אונו

 עו"ד ארז הצליחה לשכנע את בעלי להגיע למפגש איתה ומהרגע שישבנו איתה פשוט הוקסמנו שנינו מהיכולת המופלאה שלה לתווך בינינו, להתגבר יחדיו על

המחלוקות שלנו עד אשר הצלחנו להגיע להסכם גירושין ששנינו נוכל  לחיות איתו

רוני, רמת גן

לאחר מאבקים בבית המשפט, עברנו להליך גישור עם עו"ד אירית ארז.  במפגשים, הצליחה עו"ד ארז להביא אותנו לנקודת האמצע, למדנו לתקשר זה עם זו  להגיע להסכמות עבורנו ועבור הילדים שלנו. אנו מודים לך על הסבלנות והאכפתיות, ההקשבה והמקצועיות הנדירה

מומלץ בחום

איתי, ת"א

הליך הגירושין שלי מול עו"ד ארז נתן לי שקט ורוגע. היא ליוותה אותי לאורך כל הדרך ביחס אישי ומופלא, עם סבלנות  נדירה והבנה אמיתית של הצרכים שלי כמו גם האינטרסים שלי בהליך המשפטי שנכפה עליי  - עד שהגענו לתוצאות הרצויות. ממליץ עליה מאוד

עו"ד אירית ארז

גם אני התגרשתי. ההליך שעברתי נתן לי כלים להבין את משמעויות הסכסוך ואת המקום בו אנשים המצויים בהליך גירושין זקוקים למישהו שיבין מה הם עוברים, יידע להיות שם עבורם, ויהיה מודע להשלכות השינוי המשפחתי על חיי הצדדים וילדיהם.

כך שמעבר למקצועיות ובניית האסטרטגיה המשפטית, אני קודם כל רואה בלקוחותיי בני אדם הזקוקים ליחס אישי והבנה רגשית. זה הביא אותי ללמוד את שיטת ה-NLP ולשלבה בהליכי הגירושין, בדגש על גישור וגירושין בהסכמה, באופן אשר יביא את הצדדים לידי דיאלוג בריא ומכבד, תוך חתירה להסכמות באופן אשר ישקף את הצרכים והאינטרסים של כל אחד מהם וילדיהם, ויאפשר להם התחלה חדשה.

במשרדי הצלחות מרובות בסיום תיקי גירושין תוך זמן קצר עם למעלה מ-90% הצלחה – מרביתם בהליכי גישור. אם גם אתם החלטתם להתגרש או מצויים בהליך משפטי שאינו מתקדם לשביעות רצונכם, פנו אליי. ביחד נבנה אסטרטגיה נכונה וחכמה ונחתור להשגת מטרותיכם לצד שמירה על ההורות ובמינימום פגיעה בילדים, תוך שמירה על שיח מכבד ובריא.

?מהם יתרונות הגישור גירושין  לעומת ניהול הליכים  משפטיים

מלאו פרטים ואצור קשר בהקדם - שיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות!

לפגישת ייעוץ התקשרו למשרדנו בטלפון: 03-5022888 / 050-4730240

הבהרה משפטית: מטרת התכנים באתר הינה לספק אינפורמציה כללית בלבד ואין בהם כדי להוות ייעוץ משפטי מטעם עורך דין ו/או תחליף לו. השימוש ו/או ההסתמכות על התכנים באתר הינם באחריות המשתמש בלבד.

אירית ארז, משרד עורכי דין וגישור. 

bottom of page