top of page
W.png

להתגרש נכון | עו"ד אירית ארז - 90% הצלחה 

אסטרטגיית גירושין מותאמת אישית לשמירה עליך ועל ילדיך

מתלבט אם להתגרש? כבר לא טוב בבית? חושש לאבד את הילדים? את כספך? עו"ד אירית ארז מתמחה בכל היבטי דיני המשפחה בדגש על זכויות הגבר בהליכי גירושין - אם במסגרת הליך גירושין בהסכמה, פשרה או אם במסגרת פנייה לבית המשפט.

IRIT2.png

אסטרטגיית הגירושין של עו"ד ארז משלבת הבנה רגשית הכוללת אלמנטים מעולם ה-NLP ליצירת תקשורת בריאה וחתירה להיפרדות מהירה בין בני הזוג. למעלה מ-90% מהליכי הגירושין שמובילה עו"ד ארז מסתיימים בהסכם גירושין הוגן ומכבד אם באמצעות גישור או  פשרה ובמקרה הצורך פנייה לערכאות כדי להגן על זכויותיך ועל האינטרסים שלך ושל ילדיך.

אם החלטת להתגרש או שקיבלת תביעה לגירושין - אל תוותר על זכויותיך! פנה אליי. ביחד, נבין מהי האסטרטגיה הנכונה עבורך וננסה לחסוך לך פנייה יקרה לערכאות משפטיות כדי להשיג עבורך הסכם טוב והוגן אשר יחסוך לך זמן וכסף רב ויאפשר לך לפתוח דף חדש במהרה.

מלא עכשיו את הפרטים שלך ואצור עימך קשר בהקדם

Thanks for submitting!

כיצד עובד הליך הגירושין?

 

חרף העובדה שבשנים האחרונות מתפתחת מגמה לפיה יותר ויותר אבות מעורבים בגידול ילדיהם, אם במשמורת משותפת או אם בזמני שהות נרחבים, עדיין מקובל בחברה הישראלית לראות באם כהורה הדומיננטי יותר ובאב את המפרנס העיקרי, קרי המשענת הכלכלית, זה שצריך לפרנס את ילדיו גם במקרים בהם לנים הם בביתו.

 

חשוב לציין שמעבר לעובדה כי בבתי המשפט הולכת וגדלה ההבנה שיש לעשות צדק גם עם הגברים וכי טובת הילדים היא אחריות הורית שווה המערבת גם את האבות בגידולם, תמיד יש מקום לפנות להליך גישור בו ניתן להגיע להסכמות, להימנע מוויתורים כואבים ולהצליח לנסח הסכם גירושין אשר ייטיב עם שני הצדדים מתוך כבוד הדדי, חתירה לפשרה ולהסתכלות נטו על טובת הילדים.

 

הליך גירושין זה מאפשר תקשורת ישירה, כבוד הדדי והקשבה, והוא כפוף לסודיות ודיסקרטיות. התהליך בשליטת הצדדים וכל החלטה המתקבלת במסגרתו הינה מתוך הבנה ובהסכמה.

לעיתים כמובן, אין הסכמה בין הצדדים ולא נותרת ברירה אלא לפנות לבית המשפט תוך בניית אסטרטגיה מותאמת לצד הבנה רגשית של ההליך. במקרים אלו, נגיש יחדיו תביעה לבית המשפט לענייני משפחה או לבית הדין הרבני בה נתמקד בצרכים שלך ושל ילדיך תוך שמירה על זכויותיך וחתירה לידי פסק הדין הטוב ביותר שיכול להיות בעניינך. ​

בין אם מדובר בתביעה על רקע משמורת, מזונות או רכוש - בכל המקרים נבצע מחקר אשר יוכל לתת לנו תמונה כללית של המצב ויאפשר לנו לגשת אל הצד השני או אל בית המשפט, עם מטרות ברורות וחתירה לתוצאות הוגנות.

לקוחות ממליצים 

דני, קרית אונו

 אירית הצליחה לשכנע את אשתי להגיע למפגש איתה ומהרגע שישבנו איתה פשוט הוקסמנו שנינו מהיכולת שלה   לתווך בינינו, ולהתגבר על

המחלוקות שלנו עד אשר הצלחנו להגיע להסכם גירושין ששנינו נוכל  לחיות איתו

רוני, רמת גן

עברנו  הליך אישי ומשפטי לא פשוט.  למרות הכל אירית לא ויתרה וידעה להביא אותנו לנקודת האמצע באמצעות מפגשי גישור בהם למדנו לתקשר זה עם זו ולהגיע להגיע להסכמות עבורנו ועבור הילדים שלנו. תודה רבה אירית, על הסבלנות והאכפתיות, ההקשבה והמקצועיות הנדירה

איתי, ת"א

הליך הגירושין שלי מול אירית נתן לי שקט ורוגע. אירית ליוותה אותי לאורך כל הדרך ביחס אישי ומופלא, עם סבלנות  נדירה והבנה אמיתית של הצרכים שלי כמו גם האינטרסים שלי בהליך המשפטי שנכפה עליי. - עד שהגענו לתוצאות הרצויות. ממליץ עליה מאוד

עו"ד אירית ארז

גם אני התגרשתי. מהמקום הזה, שלווה בשבר משפחתי וחוסר וודאות – צמחתי והתפתחתי. זה נתן לי כלים להבין את משמעויות הסכסוך ואת המקום בו אנשים המצויים בהליך גירושין זקוקים למישהו שיבין מה הם עוברים, יידע להיות שם עבורם, ויהיה מודע להשלכות השינוי המשפחתי על חיי הצדדים וילדיהם.

כך שמעבר למקצועיות ובניית האסטרטגיה המשפטית, אני קודם כל רואה בלקוחותיי בני אדם הזקוקים ליחס אישי והבנה רגשית. זה הביא אותי ללמוד את שיטת ה-NLP ולשלבה בהליכי הגירושין, בדגש על גישור וגירושין בהסכמה, באופן אשר יביא את הצדדים לידי דיאלוג בריא ומכבד, תוך חתירה להסכמות באופן אשר ישקף את הצרכים והאינטרסים של כל אחד מהם וילדיהם, ויאפשר להם התחלה חדשה.

במשרדי הצלחות מרובות בסיום תיקי גירושין תוך זמן קצר עם למעלה מ-90% הצלחה – רבים מהם בהליכי גישור. אם גם אתם החלטתם להתגרש או מצויים בהליך משפטי שאינו מתקדם לשביעות רצונכם, פנו אליי. ביחד נבנה אסטרטגיה נכונה וחכמה ונחתור להשגת מטרותיכם לצד שמירה על ההורות ובמינימום פגיעה בילדים, תוך שמירה על שיח מכבד ובריא.

לפגישת ייעוץ התקשרו למשרדנו בטלפון: 03-5022888 / 052-5449291

הבהרה משפטית: מטרת התכנים באתר הינה לספק אינפורמציה כללית בלבד ואין בהם

כדי להוות ייעוץ משפטי מטעם עורך דין ו/או תחליף לו. השימוש ו/או ההסתמכות על התכנים באתר הינם באחריות המשתמש בלבד.

אירית ארז, משרד עורכי דין וגישור. 

bottom of page